Військові із передової передали волонтерам із Онопріївки на Тальнівщині розписаний ними прапор. Так вони віддячили за смачні передачі, які ті передають воїнам. Вже понад рік вправні господині готують поживні домашні страви для Захисників. Не зупиняють невтомних волонтерок ні втома, ні нестача часу чи коштів. Про це пише видання “Вісті Черкащини“.

– Це був особливий день, коли до нас завітав волонтер Андрій та привіз нашого прапора, на якому Захисники написали слова подяки за нашу працю. Для нас це дуже цінно і надихає надалі працювати задля нашої Перемоги, – говорять волонтери.

Того ж дня вони знову передали бійцям чергову смачну передачу. Людмила Перцьова, Валентина Криволап та Лілія Кучугура цього разу гарно потрудилися, адже замовлення було доволі масштабне. Передавали, як бригадам військових, так і адресно солдатам із навколишніх сіл.

Готували, як і завжди, відбивні, голубці, смажену курочку, плов, бублики із м’ясом. Також смажили рибу та біляші. Приготували вареники із картоплею та паштетом. Замаринували оселедці та ще багато салатів. Крім того, були і нові страви у меню. Жителі Антонівки дали господиням свинячу голову, рульки і печінку, з яких вони зробили сальтисон, також запекли рульку і печінкові котлети. Також із сала зробили намазку на хліб.

Крім того, команда волонтерок за власні кошти придбала мікрохвильову піч, про яку просили військові, та передала її разом із смаколиками.