В рамках першого міжнародного мультижанрового фестивалю мистецтв «Свобода вибору», 24 серпня в Умані, в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» відбулось відкриття арт інсталяцій «Вівтар Перемоги» Дмитра Коломойцева. Про це пише сайт umannews.city.

Художник і координатор фестивалю «Свобода вибору» Геннадій Гутгарц розповів, що в рамках фестивалю «Свобода вибору» Дмитро Коломойцев не лише прдставляє свою експозицію «Вівтар Перемоги», він також бере участь в колективних виставках.

— Проєкт «Вівтар перемоги» вже побував у кількох містах України, планується виїзд закордон. Автор Дмитро Коломойцев багато часу проводить на фронті, а коли приїжджає у відпустки малює та бере участь у мистецьких акціях. Головний меседж, який Дмитро вкладає в проєкт «Вівтар перемоги» в тому, що ми — звичайні люди, віримо в ЗСУ, а слово «віра» має релігійний відтінок. Тож, Дмитро вибрав тему релігійності по відношенню до ЗСУ, — розповіє Геннадій Гутгарц.

Дмитро Коломойцев сьогодні захищає Україну, однак поєднує мистецтво і війну. І тому до відкриття своєї арт інсталяції Дмитро приєднався онлайн. Він говорить, що в нього сьогодні задачі військово-мистецькі.

— Я сьогодні за допомогою мистецтва досягаю певних військових результатів — мої роботи беруть участь в аукціонах. Також у нас сьогодні є крутий проєкт — пасіка, добуваємо мед і продаємо його, робимо різні речі з бджілками і так далі. Це наказ командування — працювати з мистецтвом, поєднувати. Хочеться приносити більше користі, — говорить Дмитро Коломойцев.