Губернатор Черкащини Олександр Вельбівець разом з народним депутатом України Антоном Яценком взяли участь у відкритті капітально реконструйованого шляхопроводу транспортного коридору «GO Highway», який з’єднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Були присутні також відповідальні за ремонт начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, голова Уманської РДА Євгеній Данченко та представники підрядних організацій, які виконували роботи.

Протяжність автомобільної дороги М-12 у рамках транснаціонального транспортного коридору «GO Highway» у межах Черкаської області складає 37 км. Цього року було відновлено та введено в експлуатацію 27,7 км автодороги. Наступного року планується відновити ще 7 км автодороги та провести реконструкцію ще одного шляхопроводу.

–  Ні для кого не є секретом, що зв’язок між станом доріг і розвитком країни абсолютно прямий. Динаміка економічного зростання і інвестиційна привабливість нашого краю напряму залежить від того які будуть інфраструктурні об’єкти і який буде стан доріг в області. Тому мені сьогодні особливо приємно, що вводиться в експлуатацію чергова відремонтована капітально ділянка дороги держаного значення – шляхопровід. Сума вкладеного ресурсу майже 600 мільйонів гривень. Це говорить про те, що в країні, навіть в умовах війни, в умовах не зовсім стабільної ситуації ремонтуються дороги. І це не просто декларується, а реально реалізується. Раніше було закладено 18 мільярдів на дороги, а сьогодні це вже 56 мільярдів. Тому я переконаний, що сьогодні є повне усвідомлення влади, що дороги – проблема номер один в країні, адже більшість із них будувалися ще в середині минулого століття,  – зазначив Олександр Вельбівець.

Капітально реконструйований шляхопровід був збудований ще у 1961 році, і на даний час після півстоліття експлуатації був в аварійному стані. Від суботи рух новим мостом повністю відкритий.

Варто зауважити, що мова іде про дорогу державного значення, на якій з року в рік зростає потік транспорту, та на даний час становить майже 8,5 тис. автомобілів на добу.

Реконструкція шляхопроводу передбачала розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, влаштування залізобетонної монолітної плити, деформаційних швів, влаштування нового асфальтобетонного покриття на підходах до шляхопроводу, нанесення дорожньої розмітки встановлення нових дорожніх знаків.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, роботи з реконструкції цього шляхопроводу проводило підрядне підприємство ТОВ «МОСТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ», яке перемогло у тендерній процедурі, надавши найбільш привабливу цінову пропозицію, що проводився у системі державних закупівель «ProZorro».

Останній раз реконструкція штучної споруди на автошляхах Черкаської області проводилася аж у 2012 році – на автодорозі М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка було проведено реконструкцію мосту через річку Ревуха в Уманському районі. З того часу кошти на подібні роботи не виділялися.