В ніч на 29 квітня у селі Мехедівка, що на Золотоніщині (колишній Драбівський район) невідомі намагались підпалити обійстя громадської діячки, депутатки Зорівської ОТГ Таміли Піскун. Так, горючою речовиною було облито ворота, паркан та гараж. На щастя, вогонь швидко згас, не поширившись на приміщення.

«Вранці до мене забігла сусідка та повідомила про облиті якоюсь речовиною паркан і ворота. Підозрюю, що обливали вночі, після 2-ї години. Хотіли підпалити, але чомусь рідина не спалахнула, лише трохи пошкодила ворота», – повідомила жінка.

На місце події було викликано правоохоронців. Відкрито кримінальне провадження, ведеться слідство.

blank

Таміла Піскун вважає, що її хотіли залякати у зв’язку з її громадсько-політичною діяльністю.

blank

«У Зорівській ОТГ, де я є депутатом громади, ведеться боротьба за землю. Люди хочуть забрати свої паї в орендарів, які їм недоплачують. У мене постійно тривають конфлікти з головою громади. Хочу сказати всім – я з 1989 року займаюся громадською та політичною діяльністю, тому не тратьте часу на залякування. Я вас не боюся! Все одно буду виконувати свої обов’язки, буду допомагати людям відстоювати свої права, досягати своєї мети. Хочу звернутися до тих, хто до сьогодні ще не може позбутися думки про сталінські часи, – вони уже давно в минулому. Керувати, як в 37 році уже не вийде…» – наголосила Таміла Піскун.