24 листопада 2020 року слідчий суддя Соснівського районного суду м. Черкаси обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час доби з 21-00 години до 06-00 години ранку строком на 2 місяці щодо 31-річного чоловіка, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 286 Кримінального кодексу України. Повідомляє пресслужба суду.

За даними досудового розслідування, 22 листопада 2020 року близько 15 години 45 хвилин підозрюваний, керуючи автомобілем по вулиці Смілянська проявив неуважність, вчасно не застосував заходів для зменшення швидкості руху свого транспортного засобу, не переконався в тому, що на пішохідному переході немає пішоходів, продовжив рух та скоїв наїзд на 9-річного хлопчика. Внаслідок автопригоди дитина отримала тяжке тілесне ушкодження.

Того ж дня чоловіка було затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тяжке тілесне ушкодження), що карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Слідчий суддя, заслухавши думку учасників судового процесу, дослідивши обставини, дійшов до висновку, що клопотання підлягає до часткового задоволення та застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час доби, а саме: з 21-00 год. до 06-00 год. строком на 2 місяці із застосуванням до останнього обов’язків, передбачених статтею 194 КПК України.

Ухвала слідчого судді про застосування запобіжного заходу підлягає до негайного виконання та може бути оскаржена протягом п’яти днів.