Артисти Черкаського академічного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка за 5 місяців провели понад 50 заходів, з них 32 – благодійних. Актори виступали в лікарнях та артукриттях, аби дарувати позитив дорослим і дітям. Інформує сайт Черкаської обласної ради.

– 52 заходи – за цією цифрою приховані кількагодинні репетиції, урегулювання транспортного питання, добір костюмів і підготовка реквізиту, перевезення й встановлення декорацій, налаштування світла і музики, показ вистав тощо. Однак разом із цим нам вдалося й забезпечувати підтримку ЗСУ та людям, які вимушено залишили домівки, – розповідають у комунальному закладі.

Так, команда театру допомагала дітям упоратися з тривожністю під час війни, відволікала від подій, що тривають в країні.

– У травні-червні ми зіграли 9 вистав для малечі в артукритті ТРЦ «PIONEER». Новий формат показу музичних казок сподобався юним глядачам, тож дивилися з цікавістю й у залі лунав гучний сміх, – пригадують театрали.

Під час витав вдалося зібрати кошти, які потім артисти передавали на потреби захисників чи в гуманітарні центри міста.

– Війна кардинально змінила наше життя, назавжди розділила його на «до» і «після». Але в складні часи команда театру переконалась, що може набагато більше. Тож крім волонтерства і благодійних заходів нам вдалося показати 11 вистав на сцені театру. Дякуємо глядачам, які поверталися з бомбосховища до зали. Це безцінно! – додають у закладі.