Так, впродовж двох днів 23 та 24 червня на території області виявлено 101 вибухонебезпечний предмет.

Зокрема, в Уманському районі, на території Синицького лісництва знайдено 37 артилерійських снарядів різного калібру,  а також 2 мінометні міни діаметром 82 мм часів війни.

На території Монастирищенського району, у селах Івахни та Сатанівка виявлено 25 артилерійських снарядів калібром 122, 88 та 76 мм,  а також гранату РГД та мінометну міну діаметром 82 мм часів війни.

У селі Озірна, Звенигородського району виявлено 2 артилерійських снаряди діаметром 75 мм та 2 гранати Ф-1 і М-39 часів війни.

У Жашківському районі, під час проведення земляних робіт працівники натрапили на 14 артснарядів різного калібру, згодом у селах Титинівка та Павлівка було знайдено гранату та мінометну міну.

В селищі Маньківці та відкритих територіях району були знайдені 8 артилерійських снарядів, гранату Ф-1, мінометну міну та авіаційну бомбу АО-10 часів війни.

Також 2 артилерійські снаряди калібром 75 мм, гранату Ф-1, та мінометну міну діаметром 82 мм   часів війни було виявлено в місті Тальне.

25 червня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління були вилучені та знешкоджені раніше виявлені боєприпаси у  Звенигородському, Уманському районах та місті Тальне.

Заявку на вилучення та знешкодження інших боєприпасів надано до Служби порятунку. Силами поліції забезпечено охорону місця знахідок.

Всього з початку року на території області вилучено та знищено 203 боєприпаси часів війни.

За інформацією управління ДСНС України в Черкаській області.