З початку повномасштабного вторгнення Черкаський обласний академічний обласний театр ляльок розпочав активну благодійну діяльність. Актори не лише безпосередньо волонтерили, а й зробили низку вистав для категорійних діток, а також тих, хто втратив батьків через війну. Водночас вони не залишили свою основну діяльність і продовжують розвивати лялькове театральне мистецтво в області.

– За минулий рік ми показали 320 вистав. Серед них і вже знані дітьми, і прем’єри. Ми давали вистави в комунальних закладах, де перебувають діти, що позбавлені батьківського піклування, або ж потребують особливого догляду і завжди надаємо безкоштовні квиточки дітям наших захисників. Піклуємося про маленьких українців, хочемо, щоб навіть під час війни вони все ж вірили в казку, – розповідає директорка театру Любов Величко.

Також вона зауважила, що цьогоріч заплановані нові прем’єри, попри те, що заклад зараз залишився без режисера.

– Ми активно працюємо 6 днів на тиждень. Хоч буває і не просто. В наших постановках зараз залучені лише 10 акторів. І поки наш режисер та ще декілька членів колективу захищають Україну в лавах ЗСУ, ми продовжимо плідно працювати й дарувати дітям диво, – додає керівниця закладу.

Любов Величко зауважила, що цьогоріч театр має вже кілька запрошень на різні всеукраїнські фестивалі і використають цю можливість, аби показати свою майстерність та унікальний репертуар.

За інформацією пресслужби обласної ради