На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради була підтримана «Програма сприяння проведенню змагань національного та міжнародного рівня в м. Черкаси на 2021-2025 роки».

«Одним із векторів розвитку Черкас є саме спорт. Кожні проведені в місті спортивні змагання – це популяризація як виду спорту, так і здорового способу життя серед черкасців. Упродовж п’яти попередніх років міська влада підтримувала та популяризувала усі види спорту в місті. Ця Програма розроблена та націлена на мотивування спортсменів примножувати свої здобутки, а тих, хто тільки обирає свій напрямок, — навчатись на прикладі кращих. Тож переконаний, що завдяки її продовженню в наступні 5 років Черкаси дійсно стануть спортивною столицею», – зазначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.

Щорічно в Черкасах проводиться безліч змагань національного та міжнародного рівня, на яких наші спортсмени показують достойні результати. А завдяки сьогоднішньому рішенню виконкому Департамент освіти та гуманітарної політики зможе і надалі забезпечувати відповідні турніри.