Виконавчий комітет Черкаської міської ради затвердив порядок підтримки вуличних мистецьких виступів на території міста Черкаси. Це зроблено з метою створення комфортних умов взаємодії мешканців та гостей міста, вуличних виконавців, популяризації музичного мистецтва, зокрема українського, сприяння самовираженню і розвитку окремих вуличних артистів, а також творчих музичних колективів, забезпечення спокійного відпочинку і тиші в громадських місцях на території м. Черкаси.

Проєктом рішення передбачено, що вуличні музиканти попередньо будуть звертатися у відділ звернень департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради, із зазначенням дати, часу та місця виступу. Управління культури буде оперативно опрацьовувати такі звернення та надавати дозволи на виступи з урахуванням всіх вимог законодавства, включаючи рівень шуму, репертуар (заборонено виконувати російські пісні) та інші аспекти.

Також згідно з рішенням буде утворена робоча група, до складу якої увійдуть представники управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР, представники управління інспектування міської ради, представники поліції та представники спеціалізованих лабораторій, уповноважених на здійснення замірів рівня шуму.