Минулого року на офіційному сайті ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» для покращення якості надання послуг запрацював новий онлайн-сервіс «Особистий кабінет». За допомогою цього сервісу можна контролювати розрахунки за спожите тепло та гарячу воду, перевіряти нарахування пільг чи субсидій, передавати показники лічильників. Повідомляють у прес-службі товариства.

Онлайн-сервіс відразу набув популярності серед містян. Адже завдяки ньому з легкістю можна контролювати розрахунки та передавати показники, не виходячи зі свого будинку. Наразі новою послугою скористалося понад 5000 користувачів.

Шановні споживачі!

Задля Вашої зручності та економії часу запрошуємо зареєструватися в «Особистому кабінеті» та скористатися онлайн-сервісом за посиланням: https://cabinet.khimvolokno.com.ua/wb4tecls/login/auth

Щоб скористатися новим сервісом необхідно пройти кілька етапів:

1.Ідентифікація користувача.

–  вкажіть особовий рахунок (8 цифр, які зазначені в платіжці);

–  вкажіть суму останнього платежу за тепло чи гарячу воду

    або заводський номер приладу обліку.

2.Реєстрація користувача.

–  вкажіть свою електронну пошту;

–  вкажіть номер мобільного телефону;

–  вигадайте пароль.

3.Активація облікового запису.

Для підтвердження реєстрації перейдіть за посиланням, яке буде надіслане вам на електронну пошту. Після пройдених етапів реєстрації зайдіть до свого «Особистого кабінету», вказавши логін (електронна пошта) та пароль.

Звертаємо увагу, що перераховані кошти за комунальні послуги можуть відображатися на особовому рахунку із затримкою до трьох робочих днів, в залежності від роботи банку. Тому, якщо зареєструватися не виходить, замість суми останнього платежу вкажіть заводський номер приладу обліку. З питаннями звертайтесь до тех-підтримки web-користувачів «Особистого кабінету» за номером 050-490-81-02.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» переконана, що впровадження «Особистого кабінету» допоможе споживачам заощадити свій час. Ми не зупиняємося на досягнутому, фахівці підприємства вже працюють над новими проектами, щоб наші споживачі отримували послуги якісно та своєчасно.