Депутат Черкаської міськради, що пішов воювати, Руслан Батир переконаний, що ніхто з українських  чоловіків не уникне війни. Своїми думками Батир поділився на Фейсбуці.

“Кожного разу, коли перебуваю тут, на Сході на передовій, спілкуючись зі своїми побратимами, все стає зрозуміло, навіщо це все і заради чого. А коли повертаєшся в місто, то певний час, дуже не комфортно себе почуваєш, з почуттям провини, вони там, а я чомусь тут в тилу. Але і в тилу потрібно виконувати свої обовʼязки, які на тебе поклала держава, для великої перемоги. На жаль не кожен полковник, може собі дозволити постійно воювати в окопах.

Під час прогулянок з маленькою донькою по місту, майже завжди спостерігаю переповнені кафе та ресторани молодими хлопцями та дівчатами, політиками та бізнесменами, в яких свої мутки, тьорки. Хтось гроші пилить, хтось від мобілізації косить. Просто живуть мирним життям та мабуть забули, що в країні йде жорстока війна. Щоденно гинуть кращі сини і доньки України!

Що я хочу сказати! Не думайте, що ця війна когось обійде і вийде відсидітись. В стрій стануть всі чоловіки, і політики, і бізнесмени, і чиновники … всі! Тому готуйтесь. Краще завчасно. Вчіться не лініться, набирайтесь сил, закуповуйте снарягу.

І головне, знайте, я впевнений, що справжній чоловік – українець, якраз себе і проявляє під час війни. Хтось 24 лютого 2022 року, взяв рюкзак і пішов у військо, а хтось почав білий білет собі купувати. Була б моя воля, я би зобов’язав всіх політиків і чиновників різного рівня проходити службу в армії. Як то кажуть – служба передбачає громадянство!

А то як пиляти комунальне бабло і місцевий бюджет – то вони герої, а як формувати резерв, воювати, то у мене інвалідність чи відстрочка!” – вважає депутат.