На крипторинці постійно з’являються нові проекти, а користувачі ведуть активні розмови на спеціальних форумах та сайтах. Курс монет відрізняється різкими стрибками, але коіни все одно вважаються прибутковими активами для довгострокового вкладення. Саме тому приватні інвестори задаються питанням, як купити криптовалюту в Україні для поповнення свого капіталу. Щоб придбати цифрові гроші, вам не знадобляться навички програмування чи довге вивчення термінології. Рекомендується звернути увагу на два популярні способи для покупки крипти.

Обмінники

Онлайн-сервіси відрізняються високим рівнем зручності, тому що підтримують широкий діапазон варіантів придбання криптовалюти. Додаткові переваги: ​​проста робота з ресурсами, не потрібне підтвердження особистості. Принцип роботи: створити заявку, вказати суму та валюту, сплатити заявку. Обмінник вручну або автоматично робить платіж у відповідь у бажаному вигляді монет. Час транзакції залежить від завантаженості блокчейну.

Біржа криптовалют

Як правило, майданчики передбачають обов’язкову реєстрацію та проходження процедури верифікації. Для придбання необхідно поповнити рахунок гривнями або одразу купити за допомогою переказу з картки. Отримані коіни можна вивести на криптогаманець або почати торгувати криптою.

Існують платформи, які дають можливість швидкого обміну монет по ринку без створення ордера. Такий варіант оптимальний для користувачів-початківців або у випадку, коли важлива оперативність. В особистому кабінеті користувач може ознайомитися з історією дій. Біржі передбачають мінімальні ліміти на введення та виведення, транзакцію. Варто враховувати цей момент при виборі сервісу. Українцям рекомендується звернути увагу на біржу WhiteBIT – найбільший у Європі майданчик із вигідними умовами для трейдерів.

Що потрібно для роботи на біржі

Перший етап – реєстрація, яка аналогічна як на будь-якому іншому сайті. Далі – купівля коінів. Для початку слід поповнити гаманець. Якщо ви користуєтеся централізованою біржею, вона автоматично створить вам гаманець при поповненні балансу. Заносити гроші в систему можна через режим «Обмін» або торговельний термінал, який найчастіше називається «Торгівля».

Купівля через обмін на платформі передбачає поповнення рахунку фіатом. Спочатку потрібно буде пройти верифікацію KYC. Ця процедура убезпечить ваш обліковий запис та відкриє ширший функціонал. Якщо ви переважним для вас вважається режим торгів, тоді знадобиться вибрати зі списку відповідну торгову пару. Купити криптовалюту в Україні можна за гривні, долари, євро та ін. Натисніть на відповідну пару, і перед вами відкриється необхідна сторінка з графіком, історією торгів та ін. Тут ви зможете виставити ордер – заявку на купівлю чи продаж криптовалюти.