Нині у Черкасах працюють над карткою. містянина. Наскільки швидко запрацює такий сервіс наразі невідомо, адже реєстр територіальної громади, від якого це частково залежить, призупинив свою роботу через воєнний стан. Тимчасом містяни дивуються електронній системі оплати та обмінюються своїми думками у соціальних мережах.

Що робити тим, у кого телефон не підтримує функцію безконтактної оплати, а картка немає чіпу? Разовий квиток для проїзду у тролейбусі можна купити в усіх терміналах компанії McLaut. Як це працює кореспондентка видання “Прочерк” перевірила на собі.

Перш за все, необхідно з’ясувати, у яких черкаських ТРЦ є термінали компанії McLaut та обрати, який розташований найближче від місця вашого перебування. З повним переліком таких ТРЦ ви можете ознайомитися за покликанням ТУТ, або ввівши у пошуковик запит: «термінали McLaut Черкаси».

Діставшись безпосередньо до терміналу, щоб придбати разовий квиток для проїзду у тролейбусі обираємо опцію «Smart Ticket City».

Далі вказуємо тип транспорту, яким хочемо скористуватися. У нашому випадку – тролейбус. Зазначаємо кількість квитків, яку хочемо придбати. За один раз максимально можна купи три квитка.

blank

blank

Після необхідно вказати, що ви бажаєте придбати квиток на всі маршрути.

Потім натискаємо на клавішу «Сплатити» і вносимо готівку. Наразі вартість разового проїзду у тролейбусі становить 10 гривень. Увага! Автомат приймає лише паперові купюри, монети не приймає.

Після того, як ви внесли кошти, натискаємо «Далі» і забираємо надруковані чеки.

blank

blank

blank

Зверніть особливу увагу на те, що ви маєте забрати два чеки. Перший – квитанція, яка підтверджує той факт, що ви оплатили електронний квиток. Другий – разовий квиток з QR-кодом, який вам необхідно відсканувати за допомогою валідатора, що розміщений у тролейбусі.

blank

blank