Власниця закладу Анна Ткаченко розповідає, що тваринки залишилися не лише без уваги відвідувачів. Через карантин кафе прибутків не отримує. Коштів на догляд та харчування котів бракує, розповідає Суспільне.


– Митрофан – один із перших шести котів, які отримали прихисток та увагу в кафе , – розповідає власниця закладу Анна Ткаченко. До цього він мешкав у притулку для тварин. За п’ять років, що тут проживає, Митрофан обрав для себе улюблену іграшку та звик до уваги відвідувачів, які до карантину приходили в кафе, аби погратися з тваринами, – каже Анна Ткаченко. – Вони вже стали досить залежні від уваги людей. Їм не вистачає, щоб їх гладили, обіймали. Якщо наприклад зараз присісти, то вони почнуть збігатися і вимагати увагу і ласку.

blank
Кішка Соня сліпа від народження, проте, каже власниця закладу, любить увагу та відгукується, коли до неї звертаються:

– Ми їй, до речі, трошки більше дозволяєм, чим іншим. Наприклад, якщо вона не любить зрізати кігтики, то ми їй не будемо зрізати.

blank
Нині у кафе мешкає сімнадцять котів. Анна говорить, що вони потребують постійного догляду. На кожну тварину вдень йде 60 гривень. Через запровадження карантину прибутків заклад не отримує – коштів на утримання котів бракує:

– Це харчування, лікування, догляд. Вони знаходяться тут, і ми ще користуємося опаленням, а це ще затрати на електроенергію які ідуть.

blank
Анна розповідає, що про ці труднощі вона написала допис у соціальних мережах. Містяни відгукнулися – хтось надіслав гроші, хтось корм: – Нам писали наприклад у фейсбуці люди, які хотіли допомогти конкретно якимось кормом, і ми в особистих повідомленнях писали, який корм і які потреби у нас є. Але найпростіше людям відправити нам кошти, бо у нас є специфічні дієти і люди бояться не знайти такий корм.