Придніпровський райсуд Черкас сьогодні обирає запобіжний захід для громадянина Йорданії Галеб Джабарін, якого підозрюють у смертельній ДТП, де загинули 3 людини. Про це повідомляє “18000“.

Засідання планували розпочати о 11.00, проте початок затягнувся через транспортування Джабаріна, який перебуває на лікуванні у Третій міській лікарні.

Зрештою, кілька хвилин тому, його таки доставили у судову залу на інвалідному візку.

Водночас у коментарі “18000″ головний лікар Третьої міської лікарні Олександр Федорук повідомив, що Джабарін уже перебуває у стабільному стані. Його можна виписувати. Лікування може тривати амбулаторно, а сам чоловік може пересуватися без візка на милицях.

За нашою інформацією, сьогодні прокуратура області клопотатиме про взяття його під варту.

Нагадаємо, 23 червня Джабарін керував автівкою KIA Optimа, яка на перехресті вулиці Пастерівської та бульвару Шевченка зіткнулася з Audi A4. В результаті цього загинуло троє людей – водій Audi та його пасажирка, а також пасажир KIA Optimа. Свідки стверджують, що він їхав зі швидкістю 170 кілометрів за годину.

Як повідомлялось раніше, Джабарін уник кримінальної відповідальності за зберігання наркотичних засобів, оскільки надав довідку від черкаських лікарів про те, що проходить лікування від наркотичної залежності.