Про це інформували під час серпневої конференції педагогічних працівників August#meet, яка відбулася в Черкасах. При цьому зазначили, що форму організації освітнього процесу кожна школа визначила самостійно, врахувавши наявність і місткість укриттів, кількість учнів у закладі та думку батьків.

blank

«Безпека дітей – один з пріоритетів роботи міської влади Черкас, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко. – Сподіваюся, безпекові заходи, яких ми вжили і над якими продовжуємо працювати, дадуть змогу забезпечити належні умови для навчання наших дітей».

blank

blank

За даними департаменту освіти та гуманітарної політики, у новому навчальному році серед закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності міста:
– 11 – працюватимуть в очному форматі;
– 23 – у змішаному;
– 1 – із застосуванням технологій дистанційного навчання (НВО № 36).

blank

Змішана форма навчання, за якою навчатимуться 30% черкаських школярів, передбачає поєднання очної та дистанційної форм. У кожній школі цей формат різний:
*1 тиждень очно/1 тиждень дистанційно;
* 2 тижні очно/1 тиждень дистанційно;
* 3 дні очно/2 дні дистанційно тощо.

Крім того, 8% школярів міста навчатимуться із застосуванням технологій дистанційного навчання, 3% – за однією з індивідуальних форм (екстернат, сімейна (домашня) освіта, педагогічний патронаж).

blank

Аби максимального охопити дітей очною та змішаною формами навчання, школи Черкас мають власні найпростіші укриття або використовують на договірних умовах укриття інших установ, підприємств та організацій, які знаходяться на безпечній відстані від закладів. У випадку відключення енергопостачання для безперебійної організації освітнього процесу школи мають генератори.

blank

Нагадаємо, що нині в Черкасах функціонує 35 закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності. Цього року тут навчатимуться 28 835 дітей, з них 2 400 – першокласники.