Колишніх співробітників комунального підприємства “Черкасиелектротранс” навчають новій професії. Потреба у водіях тролейбуса існує постійно, на відміну від контролерів, розповів Суспільному головний інженер закладу Олег Заєць.

blank

За словами викладача Андрія Карпенка, проводять заняття для колишніх працівників підприємства інструктори “Черкасиелектротрансу”.

Учениця Вікторія Кукса розповіла, що навчання їй дається легко, ніби щодня цим і займалася раніше: “Відчуття таке, що ми це робимо кожного дня. Вже мали з цим справу, коли працювали тут контролерами-касирами. Бачили, як хлопці це роблять, але, звісно, хвилювання є, що не вийде, не піднімеш, не потягнеш”, – поділилася своїми враженнями учениця.

На підприємстві Вікторія пропрацювала чотири роки. Коли почалася повномасштабна війна і запровадили безоплатний проїзд у тролейбусах, її професія стала незатребуваною, тому пішла опановувати нову, розповіла вона. Нині навчається разом зі ще чотирма колишніми контролерками.

“Пропонували багато кому піти на курси, але не всі за станом здоров’я змогли це зробити”.

Михайло Даценко – один із дев’яти охочих опанувати професію водія тролейбуса. Розповідає, що вирішив спробувати щось для себе нове.

“Я був власником кав’ярні до карантину, я був керівником магазину, але зараз вирішив спробувати себе в цьому напрямі. Багато далекобійників, дуже багато автомобілістів-любителів, а щодо водіїв тролейбусів, то це така специфічна професія, якої ще треба повчитися”, – прокоментував учень.

Інструктор Андрій Карпенко пояснив: потрібно не лише вивчити теорію, а й добре попрактикуватися, бо від навичок та вмінь водія залежить безпека пасажирів.

“Цього потрібно вчитися, потрібен досвід. Водій стає ним, коли до нього приходить досвід. Це постійна увага, постійна відповідальність за пасажирів і безпека руху”.

За його словами, дбати про безпеку потрібно ще до того, як сісти за кермо: слід перевірити візуально цілісність скла, двері, обшивку – чи скрізь все ціле і щоб можна було виїхати на лінію.

Учні почали опановувати професію водія тролейбуса у квітні. Після теоретичної частини вони відпрацюють навички водіння на території ДЕПО і лише потім виїдуть на лінію, сказав інструктор. Нині на підприємстві працює 101 водій, та все ж потреба у них є завжди, повідомив головний інженер “Черкасиелектротрансу” Олег Заєць.

“Багато водіїв у нас передпенсійного віку, які будуть або звільнятися, або переходити на легшу працю, тому ми організовуємо курси водіїв тролейбуса третього класу. Потім підвищуємо їхню кваліфікацію”, – пояснив Олег Заєць.

За словами інструктора Андрія Карпенка, навчання планують завершити в серпні 2022 року.