Черкащанка Оксана Оробець вдруге за рік виграла найпрестижніший у світі фітнес-турнір та отримала 5000$ з рук Арнольда Шварценеггера. Відео нагородження переможниці опублікував паблік «Справжні Черкаси».

Нагадаємо, спортсменка завоювала золоту медаль турніру Arnold Classic Europe IFBB Elite Pro в категорії жіночий фітнес понад 163 см.

Таким чином 31-річна уродженка Черкас повторила свій травневий успіх, коли вона стала переможницею Arnold Classic Africa IFBB Elite Pro в ПАР.

У 2018-му вона виграла перший чемпіонат світу серед професіоналів Elite IFBB в жіночих категоріях з сумарним призовим фондом 100 000 $. Представляла фітнес перед Олімпійський Комітетом для включення його в Олімпійські Ігри (Монтевідео, Уругвай), найкраща спортсменка року з неолімпійських видів спорту (2010, 2011, 2012). Танцюрист міжнародної класу, 9 кратна Чемпіонка України з сучасних танців, майстер спорту України, член національної збірної.

💪 Черкащанка вдруге за рік виграла найпрестижніший у світі фітнес-турнір та отримала 5000$ з рук Арнольда Шварценеггера🥇 Oksana Orobets завоювала золоту медаль турніру Arnold Classic Europe IFBB Elite Pro в категорії жіночий фітнес понад 163 см.Таким чином 31-річна уродженка Черкас повторила свій травневий успіх, коли вона стала переможницею Arnold Classic Africa IFBB Elite Pro в ПАР.

Geplaatst door Справжні Черкаси op Zondag 22 september 2019