За 8-9 січня в Черкаській області бригади екстреної медичної допомоги викликали 1382 рази. Про це повідомила речниця “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ірина Назарок.

Медики бригад екстреної медичної допомоги Черкаської станції швидкої допомоги за ці дні виїздили на виклики 564 рази. З них 7 разів – з приводу гострого порушення мозкового кровообігу, 3 рази – з приводу гострого коронарного синдрому та 4 рази – з приводу ДТП.
13 викликів був безрезультатними.

КОМЕНТАРІ