Жашківським відділом Уманської місцевої прокуратури за результатом досудового розслідування затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаного з погрозою застосування насильства, небезпечного для здоров’я особи, що зазнала нападу (розбою), поєднаного з проникненням у житло, за ознаками складу злочину передбаченого ч. 3 ст.187 КК України.

Встановлено, що один з жителів району, будучи раніше судимим, діючи з прямим умислом, з корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном, шляхом пошкодження вхідних дверей проник у приміщення будинку одного з сільських жителів району, де, погрожуючи потерпілому спричиненням тілесних ушкоджень з використанням ножа, який нападник мав при собі, заволодів грошовими коштами власника вказаного будинку, після чого із викраденим зник з місця події.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Повідомляє Уманська місцева прокуратура.