За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно працівниці Соснівського районного суду міста Черкаси, яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 387 (розголошення даних оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування)  Кримінального кодексу України. Повідомили у прокуратурі Черкаської області.

У ході проведення досудового розслідування спільними зусиллями  Черкаської місцевої прокуратури, Управління стратегічних розслідувань та Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області було викрито працівницю Соснівського районного суду міста Черкаси, яка розголосила зацікавленим особам відомості про факт надходження до слідчого судді зазначеного вище суду клопотань про проведення обшуків у кримінальному провадженні та результати їх розгляду.

Довідково: за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 387 КК України, обвинуваченій загрожує покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 2 років.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.