З 10 жовтня до 17 жовтня у Черкаській області були затримані браконьєри, які виловили 455 кг риби. Загальна сума збитків, які нанесли правопорушники, становить 16 тис. 728 грн. Також було конфісковано 81 заборонених знарядь лову, інформують у прес-службі Черкаського рибоохоронного патруля.

За тиждень на Черкащині браконьєри наловили майже півтонни риби (фото)

Так, 10 жовтня під час проведення рибоохоронної роботи на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Червона Слобода Черкаського району було затримано громадянина, який займався незаконним виловом водних біоресурсів за допомогою мисинової сітки, яку ставив у брід та виловив рибу таких видів: карась – 42 шт., плітка – 3 шт., лящ – 1 шт., загальною вагою 6 кг.

Державними інспекторами Черкаського рибоохоронного патруля було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

За тиждень на Черкащині браконьєри наловили майже півтонни риби (фото)

Цього ж дня, працівники Управління під час проведення рибоохоронної роботи на Звенигородському водосховищі поблизу с. Хлипнівка Звенигородського району затримали громадянина, який займався виловом водних біоресурсів мисиновою сіткою в брід та виловив рибу: карась – 15 шт., судак – 2 шт., плоскирка – 1 шт., загальною вагою 5 кг.

На правопорушника було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

За тиждень на Черкащині браконьєри наловили майже півтонни риби (фото)

Третій випадок правопорушення було зафіксовано під час проведення рибоохоронної роботи на внутрішніх водоймах області поблизу с. Ротмистрівка Смілянського району. Там було затримано громадянина, який на ставку займався виловом водних біоресурсів мисиновою сіткою та виловив рибу: товстолоб – 5 шт., загальною вагою 8 кг.

На чоловіка було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.