Заборонити проїзд мотоциклів та автомобілів з модифікованими системами вихлопу по вулиці Сумгаїтська та 30-річчя Перемоги в вечірній та нічний час просять черкасці. Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті Черкаської міської ради.

“Розуміючи, що далеко не всі любителі мотоциклів відрізняються відсутністю рамок пристойності і розуміння своєї поведінки в суспільстві взагалі і на дорозі зокрема, а також присутністю тієї ж категорії товаришів серед автомобілістів, що ставлять прямоточні глушники, прошу про наступне.

Обмежити за часом пересування по міських вулицях спортивних мотоциклів, а також автомобілів з модифікованими системами вихлопу, відмінними від заводських. Покласти на муніципальну і патрульну поліцію контроль за дотриманням порядку на вулицях. В разі неможливості організації належної експертної та правової роботи за виявленими порушеннями, а саме – замір рівня видаваного шуму, фіксація самого факту порушення, пропоную вчинити найрішучішим і радикальним способом, що має досвід і практичне успішне застосування в деяких зарубіжних містах – повністю заборонити пересування подібних транспортних засобів з об’ємом двигуна вище рівня мопеда в межах міста після 20-ї години до 8-ї години ранку.” – йде мова у петиції.