У Городищі до смерті забили військовослужбовця Євгена Хижняка. Мати загиблого звинувачує у цьому його командира. Трагедія сталася 12 червня близько опівночі, пише сайт “Про все“.

Про випадок повідомили у фейсбук-спільноті “Смілянщина про Все”. Кілька днів тому містом поповзли чутки, що убивство нібито скоїли працівники ТЦК, проте згодом цю інформацію спростувала мати військового Олександра Бойко.

“Женю вбив комбат. Людина, яка має 8 судимостей. Тупо забив більярдним києм у кімнаті, де Женя жив. Зараз він заарештований військовою прокуратурою, без права внесення застави”, – розповіла жінка.

blank blank

Згодом на сторінці Смілянської міської ради з’явилося повідомлення щодо дати прощання із Євгеном Хижняком. З публікації відомо, що вбитий був кухарем їдальні взводу матеріального забезпечення військової частини. Зазначено, що військовий помер від отриманих травм поблизу розташування військової частини.

Журналісти намагалися отримати коментар у Черкаській спеціалізовані прокуратурі у сфері оборони, проте там відповіли, що не можуть розповідати про цю ситуацію.

У середу, 18 червня, у Смілі відбудеться церемонія прощання із загиблим військовим.