Контроль за вiдремонтованими дорогами в межах мicта вимагають від влади жителі Черкас. Відповідну петицію було зареєстровано на офіційному сайті Черкаської міської ради.
“Не зважаючи на чисельну критику i проведенi “чеснi” тендери, не секрет, що якiсть робіт бажає бути кращою… Нещодавно заасфальтованi Чорновола, Котовського, Благовiсна вже починають мiсцями показувати вади (ямки, трiщини, вибоїни). Якби ми берегли те, що вже набули, проблем в майбутньому було б набагато менше. Пропоную створити бригаду по догляду за станом нових дорiг, якi хоча б раз на мiсяць складали план недолiкiв, якi з’явились на асфальтi, для оперативного подальшого реагування. Це можна було б доручити екiпажам полiцii, якi все одно їздять по мiсту (замiсть того, щоб грати в iгри i базiкати по телефону).” пише авторка петиції Інна Тира.
КОМЕНТАРІ
залу...ний і зелу...а два вилупки!
“Нові безпекові альянси як альтернатива світовому порядку диктатур…” – Валерій Залужний · 1 week ago
Молодці. Низький уклін за Вашу відвагу. Будьте здорові, живіть довго і щасливо.
Команда МСК "Дніпро" - володарі Кубка "Дніпро Честь" з волейболу сидячи - "ДЗВІН" · 2 weeks ago
Я бачив цю Пантеру в тому музеї.
Втонувши на Черкащині, німецький танк “Пантера” став… скарбом (Фото) · 2 weeks ago
Сподіваємось, що так)
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 3 weeks ago
Я хотів би поцікавитись чи буде далі розвиватись історія Залізняка ? Бо тема дуже цікава
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 3 weeks ago
Ё...ый карась.
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 1 month ago
Коли людям дозволять встановлювати автономне опалення?????
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 1 month ago
Ти, мудило, зарплату собі зменши, тоді і тарифи на попередньому рівні залишаться
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 1 month ago
а на фронті не хочешь половить ?
Скічко приїхав на Черкащину, аби порибалити з дітьми · 1 month ago
Приспати разом з шавкою.
На Черкащині собака покусав дитину, поки хазяїн тварини пив вино на лавці · 1 month ago
1600 родин? Тому дам, тому не дам? Комусь квартира, а комусь дуля з маком? Знову дерибан і хабарі? Доки буде цей совок? Маєте гроші - дайте усім інвалідам порівну. Скільки можна з них знущатися?
Ветеранам виділяють по 2,5 млн грн на купівлю власного житла · 1 month ago