Засуджено жителя м. Сміла за фактом незаконного носіння, придбання, зберігання та збут бойових припасів без передбаченого законом дозволу, а також таємного викрадення чужого майна, вчиненого в умовах воєнного стану та таємного викрадення чужого майна, вчиненого повторно,  в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 263 КК України). Інформує пресслужба обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що раніше судимий 34-річний чоловік, зберігав за місцем свого проживання знайдені у лісовому масиві дві гранати французького виробництва ОФ-37, запали до них, 14 набоїв калібром 7.62 та корпус ручної протипіхотної гранати Ф1 та запал до неї.

Зловмисник був затриманий «на гарячому» працівниками поліції, одразу після збуту корпусу ручної протипіхотної гранати Ф1 та запалу до неї на суму 1000 гривень особі, залученій до контрольної закупівлі.

Крім того, встановлено, що обвинувачений у січні цього року викрадав продукти харчування у місцевих магазинах.

Враховуючи, що чоловік раніше судимий та наявність доказів, суд визнав його винним в інкримінованих кримінальних правопорушеннях та призначив покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ВП № 2 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області.