Запрошуємо до участі в конкурсі редакцій друкованих, електронних засобів масової інформації та журналістів Черкаської області, метою якого є піднесення ролі засобів масової інформації в суспільно-політичному житті Черкащини, активізація всебічного та об’єктивного висвітлення процесів, що відбуваються в галузях, визначених номінаціями, відзначення кращого доробку редакційних колективів і журналістів області.

Номінації конкурсу:

„Черкащина incognita“;

„Герої, які живуть поруч“;

„Громадянське суспільство“;

„Кращий журналіст року“.

Організація проведення конкурсу:

Участь у конкурсі можуть взяти фізичні особи для визначення переможців у номінації „Кращий журналіст року“ та юридичні особи (редакції засобів масової інформації) – в інших номінаціях.
Заяви (подання) та матеріали на конкурс надаються редакціями газет, радіо, телебачення, інтернет-видань. Означені матеріали повинні бути опубліковані, вийти в теле-, радіоефір протягом календарного року з дня подачі на конкурс. Письмові пропозиції щодо визначення кращого журналіста року області надаються редакціями засобів масової інформації, де працює цей журналіст, у кількості не більше двох претендентів від одного засобу масової інформації, а також можуть надаватися обласною організацією Національної спілки журналістів України, громадськими організаціями, читачами газет, інтернет-видань, слухачами радіо та глядачами телебачення.

Матеріали на конкурс надаються Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації на електронну адресу: tanslav@i.ua з поміткою „Творчий конкурс ЗМІ“ до 20.05.2018. Для конкурсного відбору приймаються матеріали тривалістю до 40 хвилин для теле-, радіопрограм і до трьох статей для публікацій у друкованих та інтернет-виданнях.

Довідки за тел.: 37-30-67, 37-41-61.

За інформацією Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю.