Сьогодні уранці Лілію Маліщук, що через суд поновилась на посаді, не допускали у робочий кабінет.

– До “кабінету” 501, як і “годиться” Лілію Миколаївну не допустили. На нараду директорів департаментів також. втім, в.о. міського голови Волошив погодився, що рішення суду  є і його потрібно виконувати. Слідкувати за дотриманням “законності” чи беззаконня прибула ціла слідчо- оперативна група. Як на мене, наявний факт “невиконання рішення суду” про негайне поновлення на посаді. Є ознаки ст.382 ККУ. – повідомив адвокат Маліщук Валерій Макеев.

Наразі Маліщук тимчасово надали кабінет заступника міського голови. Про це кореспонденту 18000 повідомив заступник мера Ігор Волошин.

За його словами, кабінет, який раніше займала чиновниця, нині розпорядженням мера передбачений для ліквідаційної комісії, яка ліквідовує департамент, у який повернулась Маліщук.

– Ті місця, які запропонував завідувач господарством, на думку Лілії Миколаївні, не варті її посади. Тож, щоб зняни напругу, їй тимчасово був наданий цей кабінет, – пояснив таке рішення Волошин. – У цьому кабінеті є стіл, стілець, комп’ютер, стіл для перемовин. Тобто всі умови для роботи.

Він додав, що подальшу долю Маліщук визначатимуть куратор департаменту, заступник мера Юрія Ботнар, а також директор департаменту юридичного забезпечення Юрій Гончар, які нині вивчають судове рішення.