«Акція зі звільнення політичних в’язнів триває не один рік, а з початку окупації Криму. Вона отримала величезний резонанс, і мене дуже радує, що саме в цей рік, можливо, через голодування Сенцова, весь світ піднявся на підтримку наших ув’язнених, символом яких став Олег Сенцов», – сказав Андрій Хливнюк.

Заспівати на адміністративному кордоні з Кримом уродженця Черкас Андрія Хливнюка надихнув, серед іншого, лист Олега Сенцова. Музиканти повідомили, що концерт проведено в рамках спільної акції з Білоруським Вільним театром, повідомляє «Козацький край».

«По інший бік (адмінмежі – ред.) – пропаганда. Там, на окупованій території. І нічого не говориться про тих людей, які змушені були покинути свої домівки і виїхати. Про майже сотні людей, які є політичними полоненими, 25 відсотків цих людей – це кримські татари. Люди за кордоном запитують мене: там же повинно було все закінчитися!.. Ось у чому мета і фільму, і акції – сказати, що проблема не вирішена», – заявив Андрій Хливнюк.

blank

Він також повідомив, що концерт і його відеозйомка проходять в рамках роботи над документальним фільмом «Return Ticket» – спільного проекту з Білоруським Вільним театром.

Як повідомлялося у ЗМІ, 19 липня в українського режисера, політв’язня Олега Сенцова, який вже 67-й день голодує в російській колонії, значно погіршився стан здоров’я, у нього сталася друга криза через проблеми з серцем.