Нещодавно зірковому співаку з Черкащини Олегу Виннику виповнилося 45, але він і не думає зменшувати оберти свого ритму життя. Кілька тижнів тому вийшов фільм “Скажене весілля”, де Олег Винник зіграв самого себе.

Портал “ХОЧУ” поспілкувався з Олегом Винником про творчість і спосіб життя.

– Чи мріяли Ви коли-небудь стати телеведучим?

– Мене часто запрошують на роль телеведучого. Зараз навіть веду авторську програму на музичному каналі. Перший час звикав до нового для себе амплуа, але чесно хочу сказати, що в цьому є сенс. Говорити кілька годин в ефірі не співаючим голосом – це теж певний досвід. Я щасливий, що в мої 45 років є такі пропозиції. Але, на жаль, на все не вистачає часу.

– У Вас дуже насичений графік, є рекорд за кількістю годин, які ви не спали?

– Так, коли знімали кліп на композицію “Як жити без тебе” я встановив свій власний рекорд – витримав без сну 56 годин. Ми їхали через пів-України – із Бахмута, де виступали на честь дня міста, до Києва. І я відразу по приїзду, лише, встигнувши прийняти душ, відправився на знімальний майданчик. Після чого ще добу працювали над відео. Пам’ятається, так хотів спати, що дуже різало очі. Краплі не допомагали. Але, тим не менш, результат виправдав всі наші очікування.

Я витримав без сну 56 годин, - Олег Винник розповів про творчість і спосіб життя

– Що допомагає відновити сили перед наступним концертом?

– Найкраще допомагає сон. Напередодні концерту я лягаю спати якомога раніше. І не дай Бог вживати алкоголь на ніч. Я знаю, що день концерту – це дуже відповідальний день, і я повинен гідно виконувати свою справу.

– Ви володієте енергією, якою на кожному концерті заряджаєте зал. Звідки вона береться?

– Я заряджаю енергією публіку, і публіка відповідає мені тим же. Відбувається обмін. Щоразу, виходячи на сцену, я відчуваю стільки емоцій і почуттів, якими хочеться ділитися зі своїми глядачами. Коли любиш те, що робиш, не виникає питання звідки взяти натхнення для нової пісні або енергію, щоб її відчув зал.

Я витримав без сну 56 годин, - Олег Винник розповів про творчість і спосіб життя

– В одному з інтерв’ю Ви сказали, що мрієте побудувати будинок. Яким Ви його собі уявляєте і коли плануєте розпочати будівництво?

– У мого будинку обов’язково має бути озеро, щоб можна було рибалити, і верба. Але зараз складно знайти час на будівництво, хоча деякі ділянки і проекти я вже дивився. Віддаю перевагу екостилю. Дасть Бог, моя мрія здійсниться.

– Чи встигли відпочити цього літа, поділіться враженнями. І які сюрпризи готуєте шанувальникам цієї осені?

– У серпні вдалося зробити перерву в турі і полетіти в Домінікану. Правду кажучи, дуже сподобалося. Як правило, вже на третій-четвертий день відпустки мені стає нудно. Але тут все було з точністю навпаки. Ми займалися серфінгом, каталися на баггі, ловили рибу в океані. Що ж стосується осінніх планів, зараз триває підготовка до великих сольних концертів в київському Палаці спорту, які відбудуться 7 і 9 листопада. Мені вже показали частину ідей: як буде виглядати сцена, віджеінг. Це буде абсолютно унікальне шоу. Повинно бути цікаво.