Популярний спiвак Олег Винник виконає свої золоті хіти в Одесі, Броварах, Полтаві, Умані, Трускавці та Білій Церкві, пише tochka.net.

Концентрація золотих хітів, ефектне світломузичне шоу та тепла атмосфера: Олег Винник дасть серію концертів, присвячених любові та весні.

Ексклюзивна святкова програма “Для мене ти – золота”, – це “звернення до жінки” – дорогоцінної половинки кожного чоловіка.

Можливо, вона не ідеальна, але якою б її не сприймали інші, для даного конкретного чоловіка вона – “золота”. Нам всім потрібно навчитися так ставитися до своїх близьких, і першою чергою, до своїх жінок – берегти, любити та просто жити ними зазначив артист.

Міні-тур Олега Винника охопить шість міст України. Виступи співака відбудуться в Трускавці (22.02), Білій Церкві (2.03), Умані (3.03), Одесі (8.03), Полтаві (10.03). Крім того, виконавець анонсував два концерти на Льодовій арені ТРЦ “Термінал” м. Бровари, запланованих на 6 і 7 березня.

Головним сюрпризом ексклюзивної музичної програми стане презентація поп-рок версії одного з ранніх хітів артиста “Роксолана”.