Дніми заступник Золотоніського міського голови Олександр Флоренко потішив поліцейських міста. Того дня він привіз 6 десятків бронежилетів, на які, у рамках допомоги від закордонних партнерів для усіх регіонів України – зокрема і для Золотоноші, – очікували вже тривалий час. Пише сайт zoloto.city.

— Підтримка від наших друзів із Німеччини, яка надійшла у гуманітарний хаб понівеченої окупантами Бучі. Ми з’їздили і привезли дійсно хороші та потрібні у наш неспокійний час речі: правоохоронцям часто доводиться ризикувати своїм життям, а бронежилети – це життя рятують, – зазначив Олександр Анатолійович. – У поїздку зі мною вирушив мій син, не тільки, щоб допомагати, а й для того, аби на власні очі побачити Бучу, Гостомель і усі наслідки приходу «руского міра». Ні ми, ні наші діти їм цього ніколи не пробачимо! І перемога буде за нами!

Окрім того, з того ж таки гуманітарного хабу Олександр Анатолійович передав ще й кілька ящиків медичних масок – попри те, що COVID-19 зник з новинних стрічок, у нашому просторі він усе ще є і не став менш небезпечним, а поліцейським часто доводиться бувати у людних місцях, і до того ж – показувати власним прикладом мешканцям громади, як слід дотримуватися карантинних умов.

Також інвентар Золотоніського районного відділу поліції поповнився досить потрібними – особливо у літній, спекотний період, коли нерідко стаються пожежі – вогнегасниками, яких побільшало на 2 штуки.