До нашої редакції звернулися працівники соціальної сфери Голов’ятинської школи Смілянського району із скаргою щодо зволікання ГУ Держгеокадастру в Черкаській області у оформленні документації із землеустрою про відведення земельних ділянок площею по 2 га для ведення особистого селянського господарства. Вони стверджували, що працівники обласного ГУ Держгеокадастру надають їм надумані протиправні відписки, а також переймаються аби на етапі оформлення вилучення земель у нинішнього землекористувача ТОВ «Голов’ятинське», який нотаріально надав згоду на передачу землі працівникам соціальної сфери, раптом не трапилося, що вилучення відбулось і право на поділені земельні ділянки вже надано іншим особам з поза меж району та області.
Наша редакція подала офіційний інформаційний запит щодо даної ситуації керівництву ГУ Держгеокадастру в Черкаській області ще 28 березня нинішнього року. Пройшло майже два місяці, але відповіді від обласних геокадастрівців ми так і не отримали.
Тому уже публічно звертаємося до керівників ГУ Держгеокадастру в Черкаській області та просимо надати нашій редакції інформацію про нинішній стан справ із виділенням земельних ділянок працівникам соціальної сфери Голов’ятинської школи Смілянського району. Офіційну відповідь опублікуємо на сторінках нашого видання.

Про виділення земельних ділянок працівникам Голов’ятинської школи Смілянського району

Loading ... Loading ...