Деякі корисні звички можуть безпосередньо вплинути на життєвий успіх у кар’єрі. Звички формують і виділяють лідерів і вони стосуються розумових процесів і контролю за нервовою системою, пише сайт gazeta.ua з посиланням на Forbes.
Допомагають зосередитися на головному, виділити свої найкращі якості та боротися зі своїми слабкостями. Щодня протягом усього життя.
Шість щоденних звичок, які має здобути кожна успішна людина. Рекомендації надали лідери та бізнесмени.
Розмірковуйте про себе
Кожен керівник або лідер має виділити кілька хвилин, щоб поміркувати про себе щодня. Це може здатися кумедним. Але важко бути ефективним лідером, спираючись лише на думку оточуючих. Вони завжди мають мотиви для того, щоб говорити вам певні речі.
Лідери повинні мати привілей знати себе без призми підлабузницьких думок оточуючих. Лідери, які рефлексують, мають достатню самосвідомість і здоровий глузд, щоб знати, як служити, не будучи всім для всіх.
Виконуйте спочатку найважче завдання
Починайте кожен день із найнеприємніших і найскладніших завдань, а легке залишайте на потім.
Позбувшись того, що вас обтяжує найбільше, ви звільните місце у своєму мозку для виконання інших завдань.
Це допомагає позбутися неприємних зайвих думок і переживань.
Якщо ви привчите себе читати щонайменше по одній сторінці на день, ви зрештою й не помітите, як почали читати відчутно більше.
Так ви сформуєте у себе стійку звичку регулярного читання. Яка просто необхідна кожній людині, яка мріє досягти успіху.
Виконуйте вправи на усвідомлене дихання
Виконання усвідомлених дихальних вправ або медитації перед початком робочого дня готує організм ментально, психічно та емоційно до будь-якого виклику чи завдання.
Емоції безпосередньо впливають на дихання, тому вивчення того, як дихає тіло, і підготовка до цього може допомогти вам більш цілеспрямовано, об’єктивно реагувати й усвідомлювати ситуацію.
Допомагайте одній людині щодня
Допомога іншим — це найшвидший спосіб відчути себе добре, підвищити відчуття повноти життя й усвідомлення власної спроможності.
Відчуття того, що ви зробили щось вартісне, підвищує вашу впевненість у собі і зазвичай винагороджується посмішкою подяки. Відбувається обмін позитивними емоціями. Він украй важливий для психологічного комфорту.
Робіть півгодинну перерву між зустрічами
Різні дослідження показують, що людському мозку потрібно 20−30 хвилин, щоб по-справжньому переключити увагу з одного завдання на інше.
Тому нагромадження важливих справ за принципом “одна за одною” загрожує тим, що ви просто не встигаєте повноцінно перемикатися між ними.
Хапаючись за нове завдання, поки мозок ще зайнятий попереднім, ви знижуєте свою ефективність.
КОМЕНТАРІ
залупний і зелупа два вилупки!
“Нові безпекові альянси як альтернатива світовому порядку диктатур…” – Валерій Залужний · 7 hours ago
Молодці. Низький уклін за Вашу відвагу. Будьте здорові, живіть довго і щасливо.
Команда МСК "Дніпро" - володарі Кубка "Дніпро Честь" з волейболу сидячи - "ДЗВІН" · 5 days ago
Я бачив цю Пантеру в тому музеї.
Втонувши на Черкащині, німецький танк “Пантера” став… скарбом (Фото) · 6 days ago
Сподіваємось, що так)
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 1 week ago
Я хотів би поцікавитись чи буде далі розвиватись історія Залізняка ? Бо тема дуже цікава
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 1 week ago
Ё...ый карась.
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
Коли людям дозволять встановлювати автономне опалення?????
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
Ти, мудило, зарплату собі зменши, тоді і тарифи на попередньому рівні залишаться
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
а на фронті не хочешь половить ?
Скічко приїхав на Черкащину, аби порибалити з дітьми · 3 weeks ago
Приспати разом з шавкою.
На Черкащині собака покусав дитину, поки хазяїн тварини пив вино на лавці · 3 weeks ago
1600 родин? Тому дам, тому не дам? Комусь квартира, а комусь дуля з маком? Знову дерибан і хабарі? Доки буде цей совок? Маєте гроші - дайте усім інвалідам порівну. Скільки можна з них знущатися?
Ветеранам виділяють по 2,5 млн грн на купівлю власного житла · 4 weeks ago