Мер Черкас Анатолій Бондаренко вирішив відмовитися від премії, за яку проголосували депутати на останній сесії міської ради. Розпорядження про призупинення рішення сесії міський голова продемонстрував на власній сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, у лютому Анатолій Бондаренко відкликав проект рішення про своє преміювання, надання матеріальної допомоги та надбавок.
“Я людина не бідна, тому готовий цілий рік працювати на посаді міського голови Черкас за 13 тисяч гривень на місяць”, – писав тоді Бондаренко.
Проте депутати на сесії таки вирішили преміювати мера. Як повідомляв тоді юрист мерії Олександр Мазур, цей проект рішення мали розглянути, згідно законодавства, ще у грудні минулого року.

КОМЕНТАРІ