Начальник Головного управління Національної поліції у Черкаській області Валерій Лютий прийшов на Соборну площу, де в ці хвилини продовжують збиратися активісти “Національного корпусу” з різних областей України.

Обличчя в нього було розбите, оскільки він особисто намагався протистояти активістам прорватись на сцену до Петра Порошенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Нацкорпус” влаштував криваву бійку з поліцією у центрі Черкас. Поліція застосувала сльозогінний газ

На площі він поспілкувався із очільником обласного осередку “Нацкорпусу” Дмитром Кухарчуком, пише “18000”.

– Я прийшов закликати, щоб не було порушення громадського порядку, – сказав Лютий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активісти “Нацкорпусу” збираються штурмувати Черкаську ОДА

Після короткої репліки начальник ГУНП покинув площу.