Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко долучився до екологічної акції і вийшов на набережну мікрорайону Митниця, аби прибрати там сміття.  Про це він  похвастався на своїй сторінці у «Фейсбук».

«Прийняв виклик від черкаського журналіста Андрія Кравця і долучився до флешмобу #Trashtag. Поприбирати набережну вийшов не як міський голова, а пересічний житель міста, якому небайдуже», – пише Анатолій Бондаренко.

blank

Цікаво, що після суботника Анатолій Бондаренко на тиждень пішов у відпустку.