За 2-4 вересня в Черкаській області бригади екстреної медичної допомоги викликали 1808 разів. Про це повідомила речниця “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ірина Назарок.

Медики бригад екстреної медичної допомоги Черкаської станції швидкої допомоги за ці дні виїздили на виклики 705 разів. З них 9 разів – з приводу гострого порушення мозкового кровообігу, 7 разів – з приводу гострого коронарного синдрому та 7 разів – з приводу ДТП.
34 виклики були безрезультатними.

КОМЕНТАРІ