Організатори повідомили, коли заплановане урочисте відкриття скейт-парку на міській набережній. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на  інформацію організаторів.

blank

Відтак, відкриття нового скейт-парку на набережній планують провести у суботу, 14 вересня о 15.00. У програмі заходу: майстер-класи від київських гостей, безпрограшна лотерея, конкурси з призами (у конкурсі та лотереї будуть брати участь всі, хто прийде зі своїм скейтом/велосипедом/самокатом/роликами).

Відзначимо, що загальна вартість реалізації проекту із будівництва скейт-парку сягає 1,2 млн.грн.