Аварія сталася сьогодні після першої ночі у місті Сміла в районі Богдана. Легковий автомобіль в’їхав в дерево. На момент аварії в автівці перебувало п’ятеро молодих чоловіків. В авто спрацювали подушки безпеки, завдяки чому водій та пасажир на передньому сидінні залишились живі. Про це повідомила речниця “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ірина Назарок.

blank

На місці події працювали три бригади екстренки зі Смілянської станції ШМД. Медики надавали допомогу трьом постраждалим: чоловікам 25-ти, 36-ти та 32-х років. Усіх їх з ознаками алкогольного сп’яніння, закритими черепно-мозковими травмами, струсом головного мозку, переломами та забійними ранами доправили до Смілянської міської лікарні.

Двоє чоловіків-пасажирів, на превеликий жаль, загинули на місці.