Невідомі вандали святкували новий рік на місці будівництва меморіального комплексу воїнам АТО. Про це на Фейсбуці повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

“На фото місце будівництва меморіального комплексу (якісь виродки так святкували Новий рік ,що навіть святе місце їм ні почім)” – підписав світлини.
Нагадаємо, у Черкасах мають спорудити меморіальний комплекс, який спроектувала донька загиблого учасника АТО Дар’я Ложешнікова.



КОМЕНТАРІ