За 3-7 січня в Черкаській області бригади екстреної медичної допомоги викликали 3351 раз. Про це повідомила речниця “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ірина Назарок.

Медики бригад екстреної медичної допомоги Черкаської станції швидкої допомоги за ці дні виїздили на виклики 1271 раз. З них 17 разів – з приводу гострого порушення мозкового кровообігу, 3 рази – з приводу гострого коронарного синдрому та 3 рази – з приводу ДТП.
41 виклик був безрезультатним.

КОМЕНТАРІ