Сьогодні вночі під час зупинки автомобілів за порушення правил дорожнього руху патрульні виявили п’ятьох нетверезих водіїв. Повідомили у пресслужбі патрульної поліції Черкаської області.

blank

Кожен правопорушник отримав свій адміністративний протокол за статтею 130 КУпАП (Керування в стані сп’яніння) і всі матеріали передано до суду.

Патрульна поліція закликає водіїв бути відповідальними та не порушувати закон!