11 січня о 20:10 в селі Михайлівка на вулиці Шевченка загорілася веранда житлового будинку. Повідомили у ДСНС Черкащини.

На боротьбу з вогнем оперативно прибули рятувальники Чорнобаївського пожежно-рятувального посту та добровольці місцевої пожежної команди СТОВ “Маяк” із села Велика Бурімка. Спільними зусиллями двох підрозділів пожежу о 21:45 вдалось локалізували, а о 22:15 повністю ліквідувати.
Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 20 квадратних метрів, меблі та домашні речі.
Завдяки професіональним діям пожежних, вдалось відстояти житловий будинок. За попередніми даними причиною пожежі стало коротке замикання електричної проводки.

КОМЕНТАРІ