Третя черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги просить міського голову допомогти із придбанням засобів індивідуального захисту для лікарів, антисептиків та деззасобів. Відповідне звернення розміщено на фейсбук-сторінці закладу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкритичніше для Черкащини – забезпечення засобами захисту медперсоналу, – Кошова

“Серед нас є багато професіоналів, які працювали в період різних епідемій, знають специфіку розвитку епідемічного процесу та шляхи його подолання. Одним із найважливіших аспектів подолання епідемії є своєчасне надання медичної допомоги – як з метою зменшення рівня захворюваності наших громадян, так і попередження смертності при важких випадках. При цьому така допомога повинна бути безпечною для пацієнтів в частині ризику інфікування в лікувальному закладі. Наше звернення про захист медпрацівників – в першу чергу з думкою про тих, хто має високий ризик не пережити пандемію коронавірусу. Без лікаря, медсестри, лаборанта, санітарки не буде працювати апарат ШВЛ і ставати безпечним без належної дезінфекції для іншого пацієнта. Брак медичних працівників вже став національною проблемою Італії, Іспанії та інших країн, де вимушені вибирати – кому надавати медичну допомогу. Свідомо і відповідально будемо ставитись до попередження негативних наслідків пандемії коронавірусу для наших громадян – жителів міста Черкаси. Захистимо медиків, щоб вони мали можливість надати свої знання, вміння, досвід всім, хто потребує медичної допомоги!” – звертається колектив медичних працівників.

Нагадаємо, як повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, на разі в Україні вже захворіли на коронавірус 12 медиків.