Протягом останніх кількох днів автотехніка Звенигородського лісгоспу та працівники були задіяні на подоланні наслідків снігопадів, що огорнули Черкащину 23 січня. Повідомляють в прес-службі лісового та мислиського господарства області.

Так, загалом поблизу Звенигородки – на дорогах у напрямку Черкас та Умані – КРАЗИ лісгоспу витягли із снігових заметів 26 вантажних автомобілів. Щоб уникнути заторів, працювали постійно у найбільш проблемних напрямках, і навіть до ночі.

Автокран Звенигородського лісгоспу витягував із кювету військовий УРАЛ, що перевозив боєприпаси та перекинувся поблизу села Княжа Звенигородського району. Разом із іншими відповідальними службами, участь у цій операції брали три працівники Звеигородського лісгоспу.

– Якби не КРАЗИ лісгоспу, які витягували, розтягували вантажівки, то дороги на Умань та Черкаси були б паралізовані до цих пір, – розповідає начальник автотранспртного цеху Звенигородського лісгоспу Дмитро Кучер. Крім того, він закликає водіїв утримуватися від поїздок під час складних погодних умов, адже це допоможе уникнути аварійних ситуацій та дорожніх колапсів.