Проміжні результати впровадження ветеранської політики на Черкащині підбивають на ІІ Регіональному ветеранському форумі. Також тут напрацьовують подальшу дорожню карту для громад.

Як зауважив начальник Черкаської ОВА перед початком дискусійних панелей, ветеранська політика – це насамперед про безпеку, про людський капітал та економічне відновлення, а також про обʼєднання суспільства.

– Це один із ключових пунктів Плану внутрішньої стійкості від Президента України, – сказав Ігор Табурець. – Дякуємо також Мінвету, всім дотичним міністерствам за стабільну підтримку.

Рік тому, на першому такому форумі, громадам були поставлені чіткі завдання. Відтоді Черкащина стала одним із лідерів щодо відбору і працевлаштування фахівців із супроводу ветеранів. На сьогодні в області вже працюють 50 ветеранських просторів. Також тут нарощують реабілітаційні спроможності.

Наступний пріоритет – забезпечення житлом ветеранів. Загалом цьогоріч 200 родин зможуть придбати власний дім за державними програмами. Крім того, в області реалізовують й інші інструменти забезпечення житлом наших захисників і захисниць. Як приклад приватно-державного партнерства – будинок у Золотоноші. Соціально відповідальний бізнес, організації різного рівня – незмінні партнери в інтеграції ветеранів на Черкащині.

– Я дуже ціную не слова, а справи, – сказав очільник області. – Тому прошу всіх учасників, щоб цей форум, так само як і минулорічний, продовжувався реальними справами та рішеннями для наших захисників і захисниць.