Світовий ринок запчастин чутливо реагує на будь-які глобальні зміни: поява нових технологій, політичні та економічні кризи, тенденції у медіа-сфері тощо. Іноді це призводить до впровадження інноваційних рішень на виробництвах, відкриття вікна можливостей для споживачів. А інколи навпаки, спричиняє безпрецедентне підвищення цін на продукцію автовиробників. З цієї статті ви дізнаєтеся, що нового відбувається в галузі деталей для авто і чого слід очікувати у найближчий час.

Тренди у світі: 3D-технолоії та біокомпозитні матеріали

Компанія Ford незабаром планує суттєво здешевити виробництво своїх запчастин за рахунок використання відходів, що утворюються під час збору врожаю з оливкових дерев. Фахівцям одного з найбільших автовиробників вдалося створити унікальний матеріал, поєднавши перероблений пластик із сировиною, яку отримують з подрібнених гілок. Після тестування біокомпозитних частин, інженери дійшли до висновку, що вони не тільки дешеві, а й достатньо міцні і довговічні. Завдяки цій технології, «Форд» зменшить обсяг використання пластику у своєму виробництві та знизить рівень викидів вуглецю під час виготовлення деталей.

Тим часом британська армія вперше в світі використала у польових умовах 3D-принтери для швидкого виготовлення автозапчастин під час навчань НАТО Steadfast Defender. Завдяки мобільним установкам вони отримували необхідні для ремонту автівок компоненти менше ніж за годину. Поки що їх принтери використовуються лише для обслуговування старих машин Land Rover, але вже сьогодні британці працюють над розширенням можливостей мобільних цехів і планують почати друкувати на них частини для бронемашин BOXER та AJAX.

Логічно припустити, що незабаром така технологія стане доступною і для заможних цивільних автовласників, які схочуть економити час та гроші. А ті, в кого не з’явиться власний 3Д-принтер, зможуть продовжувати замовляти якісні автозапчастини в Інтернеті.

Запчастини в Україні: корпорація IVECO відмічає 41-річчя

Італійський автовиробник, що спеціалізується на випуску вантажівок, автобусів та спецтехніки, пропонує українцям купувати свої запчастини із знижкою до 50% до кінця липня. Така щедрість приурочена до 41-річчя присутності бренду на українському ринку. Згідно з проведеним історичним дослідженням, перша автівка IVECO з’явилася на вулицях Києва ще 17 червня 1983 року. Тож зараз саме час закупити в них побільше автозапчастин про запас. Хтозна, як піднімуться ціни, реагуючи на курс долара та інші глобальні аспекти. Тому навіть якщо у вас авто іншого бренду, варто вже сьогодні потурбуватися про те, щоб мати запасні акумулятори, гальмівні диски, деталі підвіски і двигуна тощо.

*реклама