Фахівці-вибухотехніки постійно працюють над підвищенням професійної майстерності, адже будь-яка необережність при розмінуванні вибухонебезпечних предметів може вартувати життя. Інформують у пресслужбі поліції області.

Щодня ризик, щодня небезпека. Про них кажуть, що вони можуть помилитися лише один раз. Але вони не мають права на помилку. Вони зачищають територію, яку обстрілює російська армія, від нерозірваних боєприпасів та інших небезпечних предметів.

Тренування правоохоронців проходять максимально наближені до реальності. Під час тренувань одна група вибухотехніків з навчальною метою заміновує місцевість, інша — розміновує. Після перевірки правильності та швидкості виконання робіт відбувається заміна між групами. У кожному їхньому русі читається професіоналізм, точність і витримка.

«Нам з колегами щодня доводиться мати справу з небезпечними «сюрпризами». Робота вкрай небезпечна, один хибний крок – і станеться непоправне. Концентрація і зосередженість на максимумі, адже від цього залежить життя», — розповідає вибухотехнік Олексій Куропятник.

Завдяки проведенню подібних занять вибухотехніки відпрацьовують всі необхідні навички, підвищуючи свою професійну майстерність, вміючи рішуче приймати вірні рішення під час боротьби з «невидимим» противником.